Home

SPOLEČNOST L’OR special drinks s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).

PÁR SLOV O VÝROBCÍCH

Náš rozsáhlý sortiment zahrnuje široké spektrum lihovin, od základní řady tuzemských lihovin pod značkou BOUSOV, přes nově oživenou značku Glenn hill, po bohatou nabídku kvalitních destilátů a likérů. Špičkou nabídky je široký sortiment vlastních absintů, buď macerovaných nebo destilovaných, od nejlevnějších až po ty nejvíce ceněné.

Vzhledem k původnímu čistě absintovému zaměření máme propracovanou nabídku absintového příslušenství (fontány, lžičky a další) a nejen to – pověstnou třešničkou na dortu jsou naše absintové a cannabis čokolády.

Vlastní výrobu jsme doplnili o dovoz prémiových zahraničních lihovin s výhradním zastoupením v ČR. V exportu jsme naopak velkým vývozcem lihovin, převážně absintů.“

PÁR SLOV O OBCHODU V ČR

Mezi naše největší odběratele z řady českých řetězců patří Tesco ČR, Globus, Coop, Tesco Franchise Stores ČR a Travel-free. Dodáváme zboží jak do velkoobchodů, tak i velké řadě maloobchodů a gastro provozoven. Naše zboží najdete na většině duty free zón, ať na letišti nebo hraničních přechodech.

Přehrát video

1994

Založení společnosti

Do roku 2014 se jednalo o mnalou likérku. Výroba relizována v Prádle u Nepomuku.

2014

Stěhování a rozšíření společnosti

Od března 2014 výrova v dolním bousově. Distribuční sklad a sídlo společnosti v Losiné u Plzně.